Oblíbené cvičení

Pokud i vy moc rádi sportujete nebo se zajímáte o své tělo a o svou životosprávu, tak samozřejmě asi taky někam chodíte do nějakého sportoviště, kde si dáte pěkně do těla. A já taky nejsem výjimka. Sice to nějak vůbec nepřeháním, protože nejsem žádná velká sportovkyně, že bych chodila do fitness centra nebo do posilovny někam kvůli tomu, že v tom soutěžím. Tohle vůbec ne. Do různých sportovišť anebo posiloven chodím jenom z toho důvodu, že mě to baví a chce si udržet skvělou a zdravou postavu. Nechci dopadnout jako můj bratr, který pouze jenom sedí doma u televize a cpe se nezdravým jídlem. A o posilovnu nebo nějaké sportoviště vůbec nezavadí.

Dbám taky na kvalitní věci.

To já jsem bratrův pravý opak. I když je bratr pouze o dva roky starší než já, tak si říkám, že já mám v tomto smyslu opravdu více rozumu než můj bratr. Mě opravdu hodně baví cvičit. A protože v našem městě jsou pouze jenom dvě velké posilovny, kde je to nejlepší, tak si vždycky musím udělat rezervaci. A rezervační systém tady u nás ve městě skvěle funguje.

Moc ráda cvičím.

Proto si vždycky nechám zarezervovat svoje místo v posilovně, abych se tam vždycky vešla posilovna. A je od našeho bydliště docela daleko, tak abych tam nejela samozřejmě zbytečně. Myslím se, že rezervační systém by měl fungovat úplně všude, protože alespoň to bude tak spravedlivé a dostane se řada na všechny. Nelíbí se mi totiž, když je někdo v posilovně a jenom se tam kouká na ostatní, jak cvičí. Podle mého názoru je sportoviště a posilovny od toho, aby tam dotyčný člověk cvičil a ne, aby okukoval ostatní uživatelé, jak tam cvičí a potí se. Myslím se, že rezervační systém tomuto může zabránit. Já rezervační systém využívám už asi dva roky a jsem naprosto spokojená a jsem ráda, že i v mé oblíbené posilovně rezervační systém funguje. A vy taky využíváte rezervační systém?

Category:
Nakupování