Firmy

Kam vyrazit s dětmi ?

Pokud se rozhodnete strávit letní dovolenou v Jeseníkách, určitě využijte služeb ubytovaní jeseníky https://apartmanymax.cz/ubytovani/ a ušetříte si mnohé starosti hned po příjezdu. Velká nabídka ubytovacích zařízení vychází vstříc všem zájemcům, přesně podle jejich představ a potřeb. Obzvláště, pokud si na dovolenou přivezete děti. Které vyžadují specifické prostředí, ve kterém jsou naplněny i jejich potřeby. Apartmány pro rodiny s dětmi jsou vybaveny vším, co pobyt zpříjemní. Není to jenom zařízení pokojů, ale i restaurační služby jsou na dětský jídelníček připravené.

Jeseníky

Rovněž okolí ubytovacího zařízení bývají vybavena bazénky, skluzavkami, pískovišti, přelézačkami a dětskými koutky a hernami. Či sportovními zařízeními, která využijí i rodiče. Téměř u všech je možnost trávit večery, po celodenních výletech, na venkovních terasách s možností společného posezení a grilování oblíbených specialit. Tipů, kam vyrazit s dětmi na výlet, je mnoho. Možnost pěšího, do blízkého okolí, mají i maminky s kočárky. S odrostlejšími lze vyrazit na kolech. Hustá síť cyklostezek, kterými jsou Jeseníky protkány, umožňuje absolvovat celodenní výlety podle schopností cyklistů. Jedním z nejoblíbenějších cílů je výlet do Ramzové.

Ubytování s bazénem

Na kterém se zapojí celá rodina do zábavné hledačky. Při které všichni zapojí své mozky do vyluštění tajenky. Rovněž naučná stezka Vincenze Priessnitze, kterou naleznete přímo v Lázních Jeseník, přináší nejen dobrou rodinnou zábavu, ale i mnohá poznání o tomto nádherném koutu naší vlasti. Pokud počasí dovolí, tak zajímavé koupání nabízí jesenické koupaliště. Které je vybaveno brouzdalištěm pro menší ratolesti, skluzavkou a tobogánem pro ty větší. Milovníci přírodního koupání mají možnost navštívit lom Transgranit. Ve kterém není voda úplně teplá, ale koupel je v horkých dnech osvěžující. V případě deštivého počasí mnozí rodiče s dětmi vyrážejí do Muzea kostek. Spojeného s Lego obchodem, ve kterém ubíhá dětem čas nejrychleji. Možnost postavit vlastní stavebnici je tou nejlepší odměnou.

Mohlo by se vám také líbit...