Nakupování

Den nemá 24 hodin

Potřebujete zůstat vzhůru a být efektivní?
Lidský biorytmus je neúprosný, a má omezenou dobu, kdy dokáže tělo dobře fungovat. Po určité době už je organismus slabý a potřebuje dobít baterky spánkem. Jenže každý se párkrát v životě ocitne v situaci, kdy něco nestihne udělat přes den, a musí to dohánět v noci. Typicky jde o učení na vysoké škole. Zejména zkouškové období je plné stresu a nervů, a pojí se s akutním nedostatkem času na naučení všeho, co je potřeba dostat do hlavy.

guarana soda

Lidé si poté pomáhají všelijak. Nejčastěji pijí kávu po litrech a doufají, že je pomůže udržet vzhůru délce. Ne na každého takto ale káva účinkuje, a naopak řada lidí je paní schopna okamžitě usnout. Spousta lidí volí poněkud drastičtější způsob, jak se udržet v bdělém stavu. Pijí energetické nápoje, které opravdu umí prodloužit bdělý stav, ale za jakou cenu? Jejich složení není zrovna dvakrát zdravé, a jejich častá konzumace může dokonce způsobovat vážné zdravotní problémy. Navíc nejsou vhodné pro mladé lidi, kteří už také občas potřebují, aby měl den více hodin.

energy drink

Jak z toho ven?
Existuje přírodní prostředek, který dokáže prodloužit bdělý stav. Guarana čaj se používá již celé roky k tomu, aby člověk neusnul a dokonce zvládl něco udělat. Je to zdravější než do sebe lít kávu a energetické nápoje po litrech. Jde o zelený čaj, který vám pomůže zůstat vzhůru. V kombinaci se zeleným čajem jde o velmi lahodné pití, které si můžete dopřát i když zrovna nepotřebujete být vzhůru celý den a noc. Pokud si jej dáte v obvyklém množství a ne před spaním, vychutnáte si své noční spánek bez problému.
U nás najdete mnoho druhů kávy a čajů, které potěší jak vás, tak vaše blízké – s ohledem na blížící se Vánoce. Pokud hledáte nějaký dárek, najdete jej u nás. Kromě skvělého zboží nabízíme i dárkové karty, které jsou rovněž velmi oblíbeným dárkem.

Mohlo by se vám také líbit...