Muži

Jak se mužům zalíbit?

Ženy a muži každé pohlaví úplně jiné. Ale jak se říká bez muže se nedá žít. A jak ho má žena získat? Je vůbec možné, že děláme pořád stejné chyby, které mužům ukazují, aby od nás dali ruce, co nejdál. Určitě jsou znaky, které muži signalizují povahu a rysy dané ženy. A pokud ho máte zaujmout tak určitě při prvních okamžicích, když se uvidíte. Vždyť právě pomyslná první jiskra spojila nejeden vztah. A když se k tomu přidá i chemie mezi vámi a druhý vám voní máte vyhráno. Ale tohle vše najít v jednom člověku se rovná skoro zázraku. Ale protože je to těžké tak to přeci nebudete vzdávat. Ale naopak. Jděte naplno do toho.

žena se líčí

Začněte se o sebe starat. Pěkný pěstěný zevnějšek je určitě super začátek. Nemusíte to dělat jen proto, abyste si našla nového partnera. Dělejte to hlavně pro sebe. Když vy se budete cítit krásná, atraktivní dostaví se i sebevědomí. A s ním přijde i sebeláska a sebeúcta. A můžu vám zaručit, že pokud tohle budete mít zájem mužů bude veliký. Ukažte, jak jste krásná a dokonalá právě taková jaká jste. Buďte uvolněná a svá. Na nic si nehrajte. Nedělejte ze sebe nic, v čem se nebudete cítit dobře. Nehrajte si na jiného člověka jen abyste na něho udělala dojem. Za to to určitě nestojí. A stejně by vám to žádný užitek nepřineslo. Vaše stránky by stejně vypluly na povrch. Mužům se líbí ženy, které vědí, co chtějí a mají svůj život pevně ve svých rukou. Pokud budete nejistá přitáhnete si do svého života jen nejisté muže, kteří potřebují mít nad někým kontrolu a nadvládu. Muži hlavně vnímají zrakem.

nalíčená žena

Proto se snažte vypadat opravdu co nejlépe. Nemusíte mít na sobě tuny make-upu a slepené řasy nánosem řasenky. Decentní líčení a přirozenost udělají mnohem víc. Stačí zvýraznit lehce oči, potrhnout úsměv lehkou rtěnkou a dokonale upravit obočí. Nemusíte vymýšlet spousty outfitů. Platí jednoduché pravidlo. Nejlépe se cítím v oblečení, které je mi nejpohodlnější. Takže žádné super upnuté šatičky. Stačí oblíbené džíny a tričko. Budete také vypadat krásnější, pokud se budete usmívat. A je dokázáno, že ženy, které se usmívají jsou mnohem atraktivnější. Získejte pozornost muže svých snů. Dejte mu najevo, že o něj stojíte. Že se právě on vám líbí. 

Mohlo by se vám také líbit...