Muži

Muži v baru

Vždycky jsem si říkala, co by to bylo, kdybych mohla být na dvacet čtyři hodin mužem. Myslím si, že by to asi byla pohroma, protože když slýchám okolo sebe, jak se muž může bavit, taky mi někdy smutno anebo jsem někdy velmi naštvaná anebo se směji. A kdysi jsem byla s kamarádkou v jednom baru, protože jsme se už dlouho neviděly. Potkaly jsme se v jednom obchodu, kdy jsme nakupovaly potraviny. A protože jsme se dlouho neviděly, tak jsme se dohodly, že jsi ještě ten den večer sejdeme a dáme si něco dobrého v baru. A jak tak jsme seděly v baru, tak jsme taky popíjely alkohol a šlo všechno krásně podle plánu. Zaslechly jsme, jak vedle nás sedí čtyři muži a jak se baví o ženách a o dalších věcech. Musím říct, že jsme s kamarádkou byly opravdu u vytržení. Kdybyste věděli, o čem se ti může bavili, tak byste se smáli taky.

Muži mají taky své dny.

Oni si vykládali, co dělali, když byli malí kluci anebo jak balí holky anebo na co sbalili svou manželku či přítelkyni. Byla to vážně zábava. A opravdu nevím, jestli já bych se taky tak dokázala bavit se svou kamarádkou. Já jsem tedy spíše na jiná témata. A s kamarádkou jsme se bavily úplně různě o všem a taky o tom, jaké máme vzdělání anebo jakou máme práci či jak se nám daří v partnerství.

Muži jsou i milí.

Taky samozřejmě potom přišla řeč na děti, na lásku a taky muže. Je přeci jasné, že ženy se v baru budou taky bavit o mužích! Byla to docela zábava a já se těším, až se zase s kamarádkou shledáme. A jestli bych tedy chtěla být mužem? Tak to ani náhodou. Protože už bych nechtěla být ve společnosti takových mužů, protože nám akorát brali radost z toho, když jsme se s kamarádkou probíraly vážná témata. Ti o muži potom postupem času, jak popíjeli alkohol byli takoví agresivní a sprostí, takže jsme raději s kamarádkou odešly. Nechtěly jsme totiž být pomlouvané opilými muži. 

Mohlo by se vám také líbit...