Nakupování

Kolagen a zdraví

Pamatuji si na ty časy, kdy mi bylo úplně jedno, v jakém stavu je moje pleť. Kolikrát jsem ani nevěděla, že se má o pleť pořádně starat hlavně tím, že budu pleť pravidelně odličovat a taky se o ní starat. A velkou péči o pleť jsem začala věnovat, asi když mi bylo dvacet pět nebo dvacet šest let. Nevím proč, ale začala jsem na sobě pozorovat, že má pleť a krása už není to, co bývalo, jako kdyby mi třeba bylo patnáct let. Samozřejmě všichni víme, že když je ženě nebo muži, obyčejnému člověku patnáct let, tak si nemusí lámat hlavu s tím, že má nějaké vrásky anebo nemá. Já jsem na tohle ale byla opravdu alergická. Ale docela často jsem to slýchávala.

I luštěniny jsou nám prospěšné.

Nesnesla jsem, když mi třeba moje máma ze srandy řekla, že už začínám stárnout. To mi bylo asi necelých třicet let. Ani nevíte, jak mě to vzalo a jak jsem byla hodně v šoku! Takže ihned jsem si objednala ke kadeřnici a taky ke kosmetičce, abych nějak ten proces stárnutí zpomalila. A víte, co mi řekla jsi mi řekla kosmetička? Hlavně to, abych užívala kolagen.

Kolagen má mnoho podob.

A hlavně nativní kolagen. Vůbec jsem nevěděla, co to nativní kolagen znamená a jestli vůbec existuje. Takže doma jsem rychle sedla k počítači a podívala jsem se na stránky www.orcacollagen.cz, kde jsem se taky dozvěděla, jak funguje kolagen a co je to vůbec nativní kolagen. Nativní kolagen si můžete koupit v prášku, a to například v lékárně. A v lékárně vám také poradí, jak nejlépe nativní kolagen užívat a proč ho užívat. A věřte, že nativní kolagen není pouze jenom na krásu pleti zvenku, ale taky samozřejmě zevnitř, kdy nativní kolagen vyživuje kůži zevnitř, což potřebuje naše tělo nejvíce. Jsou různé kolageny, které člověku pomáhají, aby byl krásný a hlavně zdravý, aby celkově udržel tělo v pohodě. Tak co? Navnadila jsem vás na užívání kvalitního nativního kolagenu?

Mohlo by se vám také líbit...