Nakupování

Krásné šaty

Samozřejmě, že každá žena nebo dívka si přeje, aby měla svůj krásný svatební den. A já nejsem výjimkou, protože opravdu se těším, až mi nějaký můj přítel požádá o ruku a já budu mít konečně svatbu. A za svůj současný život jsem měla pouze čtyři partnery, se kterými jsem to myslela vážně. A měla jsem opravdu za to, že i oni to myslí se mnou vážně, ale bohužel jsem se ale vždycky pokaždé spletla. A trvalo mi opravdu hodně dlouho, než jsem se z toho psychicky dostala, protože já jsem totiž taková, že velmi rychle se zamiluji a trvá mi dlouho, než se s rozchodem vypořádám. Jenomže vždycky mě muž opustil a ani nevím proč.

Na svatbu se moc těším.

A možná je to tím, že jsem asi moc hodná. Může to tak byt? A jsem opravdu velmi hodná duše, takže asi se mi to nikdy nevyplácí. Nicméně ale stále nehodlám opustit myšlenku, že budu nevěsta. A moje maminka se taky těší na to, až se budu vdávat. Moje maminka je sice silnější postavy, ale šaty pro matku nevěsty XXL se najdou vždycky. A taky šaty pro matku nevěsty ve velikosti XXL se najdou taky, i když to třeba nemusí být někdy lehké. nebo vy s tím už máte zkušenosti?

Měli jste už svatbu?

A byla jsem se už dokonce koukat ve svatebním salonu, kdyby moje maminka potřebovala větší šaty. Šaty pro matku nevěsty velikosti XXL se dají opravdu sehnat a je to opravdu tak jednoduché, ani jsem to netušila. Protože tady u nás v České republice se myslí opravdu na všechno, což je prima. A všichni víme, že nikdo není dokonalý a jistěže ne každá žena je opravdu štíhlá jako modelka. Takže je logické, že šaty pro nevěstu XXL jsou takové, že je potřebuje každá žena, která není štíhlá. Tak jsem si řekla, že mamince potom klidně ty šaty zaplatím, protože už se nemůže dočkat, až budu nevěsta a ona konečně půjde na mou svatbu. A kde byste sháněli vy šaty pro matku nevěsty XXL? Musíte se ujistit předem, že je v salonu mají.

Mohlo by se vám také líbit...