Nakupování

Pohodlné oblečení

Je všude známé, že muži nemají rádi obtáhlé oblečení. Podle mého názoru je to dobře, protože jak jsem zjišťovala, tak pro muže obtáhnuté oblečení, respektive kalhoty a šortky, nejsou vůbec vhodné. A to, protože mužské přirození potřebuje prý dýchat a nesmím se nosit těsné oblečení. Takže jsem ráda, že můj přítel tuto módu nemá rád. Můj přítel ani někdo z naší mužské rodiny nemá rád utáhlé oblečení. Možná můj mladší bratr, který nosí rád obtáhla trička, protože chodí posilovat, tak chce, aby mu šly vidět svaly. Ale na tomhle ale není nic divného, protože bratr je ještě takový asi puberťák, který chce být vidět.

Páni mají rádi pohodlí.

Nicméně taky jsem zjišťovala, že mužské šortky volné vypadají na mužích opravdu lépe. Nemám totiž moc ráda, když vidím v oblečení mužské nohy takové moc napracované a napěchované. Nelíbí se mi, když muž nosí obtáhlé kalhoty nebo jeansy. Já dávám přednost mužským šortkám volným, které vypadají o hodně lépe. Navíc volné oblečení mužům sluší. No, co si budeme povídat.my ženy chceme doma pořádného muže, který má rád svůj mužný styl.

Muži a šortky jdou k sobě.

A co třeba takové mužské volné šortky C-store.cz! Je to sexy. A pokud je opravdu venku vedro, tak bych doporučovala pánům nosit volné šortky bavlněné. Myslím si, že bavlna je vhodná pro všechny, nejenom pro muže. Bavlna je kvalitní přírodní materiál, který ani nevyvolává alergické reakce. A pokud hledáte taky volné mužské šortky, tak se nebojte podívat na internet, protože na internetu najdete opravdu spoustu kvalitního oblečení, ale taky se můžete podívat do klasických kamenných obchodů, kde si můžete oblečení vyzkoušet. Protože jak vím, tak muži neradi ale kupují v kamenných prodejných. Proto jsme zjistila, že většina mužů nakupuje nejraději online. Já se tomu nedovím, je to velmi pohodlné. Ale v tomto případě se muži musejí trefit do své velikosti.

Mohlo by se vám také líbit...