Nakupování

Používáte látkové pleny?

Většina rodičů začíná slyšet na negativní dopady jednorázových plen na životní prostředí, a tak přemýšlí nad tím, že vyzkouší ekologickou a ekonomickou alternativu – látkové pleny. Jejich používání je stejně snadné jako u těch jednorázových, jen se musí vyprat. Nezatěžují tolik životní prostředí a v konečném důsledku jsou levnější – zkuste si spočítat, kolik balíků plen spotřebujete za měsíc. Výsledná částka vás asi nemile překvapí. Všechno co je potřeba k látkování je možné sehnat i z druhé ruky.

svrchní kalhotky

Máme všechno
Základem pro používání látkových plen jsou látkové pleny. Existují klasické čtvercové pleny, které se dají používat samotné, ale většina rodičů vám doporučí vkládací plenky a svrchní kalhotky. Na první pohled byste takto zabalené miminko nerozeznali od miminka v jednorázové plence. Látkové plenky si navíc získávají na popularitě díky tomu, že nejsou bělené ani barvené, a ani parfemované, díky čemuž nedráždí jemnou dětskou pokožku. Dáte látkovým plenám šanci? Budete potřebovat i svrchní kalhotky, které plenku uvnitř udrží na místě. Vyberte si z naší široké nabídky. Jedné z oblíbených jsou svrchní kalhotky na patentky Léto Delamedoplen.

látkové pleny

Proč si vybrat patentky?
Patentky jsou na kalhotkách v několika řadách, a díky tomu můžete přizpůsobit velikost plenky vašemu miminku. Svrchní kalhotky vydrží mnohem déle. Máme i kalhotky na suchý zip. Záleží jen na vás, co vám bude vyhovovat víc.

Všechno, co se týče látkových plen, najdete u nás. Rádi vám poradíme se vším, co nevíte. Na poli látkových plen působíme dlouho, sledujeme novinky a snažíme se vám nabízet co nejlepší zboží. Pokud jde o tento typ plen, jsme odborníci, kteří vám rádi pomůžou vybrat všechno, co je k používání látkových plenek potřeba. Vyzkoušejte tyto plenky, vaše miminko bude nadšené. Zvažte to zejména v případě, že má problémy s ekzémem.

Mohlo by se vám také líbit...