Firmy

Prodejní weby

Zkuste si třeba jen tak namátkou zadat například slovo lyže a uvidíte, kolik webů vám to najde. A kdybyste je opravdu potřebovali, na který kliknete? No pochopitelně, že na ten první v pořadí, to je přece jasné. Pokud by ovšem zde nebylo zboží podle vašich představ, vrátíte se zpět na hlavní stránku vyhledávače a pokračujete druhým webem. Asi nebudete přeskakovat a nebudete se dívat někam dolů. Nebo ano?

Práce v marketingu

Ne, nebudete, je to hodně nepravděpodobné. Proto mají internetové obchody vždy někoho, kdo se stará o to, aby byly nahoře mezi prvními, a ne někde na konci stránky. Drupal SEO to umí zařídit naprosto perfektně a rychle. Ne, nečekejte zvýšení tržby za pár minut, ono to chvíli trvá, ale zisk je pak o to vyšší. Pokud vám bude někdo tvrdit, že když mu svěříte svůj web, budou tržby vyšší za pár minut, zbystřete. Tohle v pořádku rozhodně nebude a je hodně pravděpodobné, že půjde o nějakého neumětela, který ani netuší co SEO znamená, nebo půjde přímo o podvod. Pozor na takové nabídky. SEO jako takové je dosti složitá problematika, kterou zvládají jen ti nejlepší a že skutečně nejlepší jsou, to pak dokáže umístění webu. A ještě zadarmo jednu další radu. Pokud někdo nabídne první místo, ergo první pozici, zbystřete rovněž. To vám nemůže zajistit nikdo na světě například již z toho důvodu, že se tu stále všechno mění. Tím tedy i parametry pro vyhledávání. Takže ti, kteří SEO opravdu rozumí vám mohou zajistit výbornou pozici, ale rozhodně vám nebudou slibovat první místo. I když váš web tam třeba dostanou.

sledování grafů

Takových firem, které se zabývají marketingem prodejních webů je více a jen ty nejlepší dokáží zvýšit obrat. SEO Prestashop je také mezi těmi, které to umí a tím se také živí. Mohou si to dovolit, protože mají naprosto skvělou úspěšnost. A také spoustu spokojených zákazníků. I vy můžete patřit mezi takové.

Mohlo by se vám také líbit...