Nakupování

Co musíte vědět o menstruačních kalhotkách?

Když přijde ono měsíční období, každý žena potřebuje nějaké ty hygienické pomůcky, aby jí pomohly toto těžké období v měsíci bez problémů přečkat. Zatímco dříve měly ženy v tomto ohledu velmi omezené možnosti, nyní si mohou vybrat vložky, tampóny, menstruační kalíšek, menstruační kalhotky a další pomůcky. Většina si zvolí jednu hygienickou pomůcku, která jí vyhovuje a k té se pak pravidelně vrací každý měsíc. Co kdybyste ale všechny pomůcky zahodily a začaly používat pouze a výhradně menstruační kalhotky?

pomůcky

Před pár lety tato možnost ještě nebyla. Dnes ale tuto možnost máme a určitě stojí za to, abyste ji minimálně vyzkoušely a viděly, jak jsou menstruační kalhotky praktické a pohodlné pro každoměsíční nošení. Co to vůbec ty menstruační kalhotky jsou? Pokud to řekneme zjednodušeně, jedná se o prádlo, tedy kalhotky, které nosíme v době, kdy máme menstruaci. K tomu již není potřeba žádných hygienických pomůcek, stačí pouze tyto kalhotky. Menstruační kalhotky jsou totiž navržené tak, aby dokázaly absorbovat menstruační krev a to tak, abyste nemusely mít strach z prosáknutí. Kalhotky seženete nejrůznějších střihů, typů, a i nejrůznější tloušťky. Záleží na tom, v čem se cítíte nejvíce pohodlně a také na tom, jak silnou máte menstruaci. Většinou ženy nosí třeba jiný typ kalhotek přes den a jiný na noc.

prádlo

Některé firmy se snaží i na těchto kalhotkách šetřit. Nekvalitní kalhotky můžou způsobit prosáknutí menstruační krve a značný diskomfort. Než si nějaké zakoupíte, čtěte si recenze menstruačních kalhotek https://myfemini.cz/. Menstruační kalhotky jsou velmi snadné na údržbu. Jednoduše je vyperete, jako perete všechno ostatní oblečení. Většinou se kalhotky doporučují měnit po 8–12 hodinách. Záleží na tom, jak silná je aktuálně vaše menstruace. Na noc je dobré pořídit si kalhotky se silnější sací vrstvou, aby se zabránilo prosáknutí.

Mohlo by se vám také líbit...