Firmy

K čemu se vám hodí párty stan


Úkryt před letním sluncem

Oslavy pod širým nebem na zahradách rodinných domů či rekreačních chat bývají velmi působivé zejména za slunečného počasí. Venku je pobyt mnohem zajímavější vzhledem k šířící se energii z okolního prostředí – ze stromů, keřů a zahradních rostlin, a slunce tomu všemu dodává další pozitivní přínos. Se sluncem nad hlavou a modrým nebem je každý den veselejší, ovšem nesmí to překročit určité meze. Pokud je slunce příliš ostré, např. kolem poledne, hodí se nějaké zastínění, a nahlédnete-li do ceníku pronájmu párty stanů Partystanyaz.cz, jistě si tu některé z nich vyberete.

zahradní oslava

Dešťová přeháňka

Jestliže se přižene krátká dešťová přeháňka, párty stan je skvělým útočištěm před nepřízní počasí. Jestliže je letní přeháňka krátká, nepotřebujete odbíhat do interiéru nebo hledat v kabelce skládací deštník, pod párty stanem jste před deštěm dostatečně chráněni.

párty stan a slunečník při oslavě

V souvislosti s tímto úkazem byste také měli pamatovat na to, aby se pod párty stan všichni hosté vešli, a volit jeho vhodnou velikost. Velikostí stanových konstrukcí je celá řada a v tomto směru vám poradí pronajímatel, jaké řešení by bylo pro vaši akci vhodné. Dejte mu vědět, na jaké ploše se oslava bude konat, a kolik tu bude, alespoň přibližně, osob.

Stravovací koutek

Součástí zahradních párty je pochopitelně i občerstvení, a to bývá vyskládáno na jídelních či odkládacích stolech někde mimo hlavní prostor, kde se lidé baví například tancem nebo sportovními aktivitami. Pokrmy a nápoje mohou být rozmístěny na poměrně velké ploše, kam si pozvaní hosté mohou sami občas zajít a nabrat si na dezertní talířek to, co jim vyhovuje. Párty stan tu najde své uplatnění zejména proto, že chrání potraviny před spadem prachu a dalších nečistot, například listů stromů. Zároveň snižuje dopad přímého slunečního světla, což je nežádoucí zejména u zákusků, které rychle podléhají zkáze.

Mohlo by se vám také líbit...