Firmy

Stěhování může být různého rozsahu

Přestěhovat byt nebo dům se může zdát velmi náročné, ale jestliže si dobře zorganizujete práci, pak to nakonec může být docela zábavná hra. Jednou z prvních věcí, na kterou byste měli pomyslet, je vyhledání vhodné stěhovací firmy, která vám vyhoví dle vašich požadavků, a to zejména co se týče samotného rozsahu práce. O co můžete stěhovací firmu požádat?

kartonové krabice

Stěhování těžkých břemen – stěhovací firmu lze požádat pouze o výpomoc, kdy přestěhujete většinu věcí sami. Kupříkladu si sbalíte předměty do krabic a ty postupně navozíte v zavazadlovém prostoru vašeho auta na nové působiště, a stěhováci pak přestěhují to nejobtížnější, jako je chladnička, sedací souprava, pračka, televize, těžký křišťálový lustr, dlouhý koberec atp.

Demontáž nábytku – stěhovací firmy se dnes zabývají i montáží a demontáží nábytku, a to i tehdy, pokud nemáte žádné stěhování v plánu, a nábytek pouze nakupujete. Poradí si i s velkou nábytkovou sestavou, jako je kuchyňská linka anebo vestavená skříň na míru.

plastová přepravka

Komplexní stěhování na klíč – opakem předchozí akce je stěhování v Praze v ceně na klíč, kdy pouze předáte klíče od obou objektů, odjedete třeba na dovolenou a návrat domů již proběhne do nového bytu. Stěhováci mohou na novém místě zapojit spotřebiče, vodu a odpady v kuchyni, připevní svítidla, garnýže a zrcadla.

Stěhování i na dlouhé vzdálenosti – mnoho lidí se stěhuje pouze v rámci jednoho města, případně okresu či kraje, ale to neznamená, že byste se nemohli přestěhovat i na druhý konec republiky, anebo do zahraničí. V takových případech probíhá stěhování na jeden zátah vozy s větším zavazadlovým prostorem a nemějte obavy, že by stěhováci nezvládli přemístit třeba z Liberce do Ostravy komplet celý dvougenerační dům.

Vyklízení – stěhovací firmy zajistí i vyklizení bytů a nebytových prostor, jako jsou sklepy, garáže, půdy atd. Je možné spojit vyklízení i se stěhováním, vždy záleží na vzájemné dohodě.

Mohlo by se vám také líbit...