Firmy

Nakupte poslední dárky online

Sněhová nadílka, která je poměrně bohatá, přišla letos opravdu brzy a nedávala si na čas, jako tomu bylo v předešlých letech. Proto, pokud ještě nemáte nějaké vánoční dárky, často to lidé řeší nejrůznějšími poukazy, protože ty můžete koupit na poslední chvíli, a hlavně s nimi můžete vyřešit situaci, pokud nevíte, koho máte čím obdarovat. Pak můžete vyrazit s celou rodinou a příbuznými třeba na jedno místo, zamluvit si chatu a užívat si společně zimních radovánek. V tomto směru bychom vám rádi doporučili jeden horský resort, který je možná trochu skrytý v Orlických horách a možná o něm vůbec nevíte, každopádně to nic nemění na tom, že se dá přirovnat některým svým vybavením až alpským zimním střediskům, které znáte z rakouského prostředí.

lyzar

Vyhřívané sedačky na lanovce, zakryté sklem – tady budete mít maximální pohodlí při přesunu nahoru na kopec, abyste se mohli zase oddávat vášnivému sjezdu na lyžích nebo na vašich snowboardech. Znáte ski areál Čenkovice, kde toto právě najdete? A kde najdete kromě dalších zajímavostí také snowpark, Kid park, který je zaměřen na výuku lyžování pro nejmenší a tak dále? Kvalitní občerstvení, horské bary a čtyři sjezdové trati, kde si zalyžují začátečníci i pokročilí?

zima

Tak proč už nerezervujete některé z nabízených ubytování, proč už nekupujete skipasy? Zimní dovolená je za rohem a musí se využít podmínky, které zimním počasím konečně nastaly. A přijdou si na své i milovníci běžek, protože v okolí jsou rovněž i běžkařské tratě. No a koneckonců, nemusíte sem vyrazit jenom v zimě, ale i v létě, kdy na vás zde čeká také mnohé dobrodružství, nejrůznější hudební akce, je zde rozhledna, můžete se oddávat pěší turistice, můžete si dokonce užít i horské koloběžky nebo si půjčit elektrokolo. Každý člen vaší rodiny si vybere, co se mu bude líbit. Aktivní dovolená, to je ta správná dovolená.

Mohlo by se vám také líbit...